Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2007.   #136
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Smile

Meni je bas bilo lepo. Cuo sam mnogo stvari iz oblasti kojom se ne bavim a zanima me (kontekstualno oglasavanje) a cuo sam i ponesto novo i zanimljivo iz stvari kojima se bavim koje poznajam. Na kraju krajeva dobro je ponekad obnoviti gradimo i cuti iskustva.

Video sam se sa drugarima sa kojima se nisam video godinama a i veliko je pitanje gde bi se i kada sreli (npr. Jan Jilek iz Zagreba). Upozna sam neke nove ljude, sa nekim beogradjanima se video posle par meseci. Lepo sam se i proveo, steta sto nisam mogao da ostanem i u petak.

Super mi je bilo da vidim punu salu. Bas me raduje sto je bilo mnogo studenata i sto su sa paznjom pratili i ucestvovali u disksijama. Zbog njih je dobro sto je program bio tako pun, dug i raznovrstan. Mi stariji smo se lepo druzili u kaficu a pun pogodak je snimanje predavanja. Meni je jako zao sto nisam slusao Istoka, Stevu Majstorovica i Zvonka Sosevica pa cu se bas obradovati DVD-u. Super je i sto ce se prezentacije okacit na net.

Aca i Vita, i par ljudi sto su im pomagali, su definitivno heroji i zelim im da se jos dugo skupljamo u Nisu.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Miloje Sekulic za poruku: