Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 07. 2008.   #18
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Bojan Zivanovic Pogledajte poruku
Mislim da bi ucenje nekog framework-a, i MVC pristupa ipak trebalo da ostane za neki napredniji nivo... Ako necemo da upisujemo dete odmah u osmi razred, zasto mu predlazete da krene u srednju skolu?

Kada bude znao da napravi sve sto mu treba bez framework-a, onda ce znati da ceni ono sto mu MVC pristup donosi, umesto da na to gledao kao na magicnu kutiju.
U tom slučaju, asembler je verovatno najbolji izbor. Posle toga naučiće da ceni mnoge stvari u životu, a ne samo MVC.

Šalu na stranu, čovek reče da mu se žuri, a ima ambiciozan cilj pred sobom. Dobar framework bi tu mogao da pomogne, bar je moje (ne tako bogato) iskustvo takvo. Uostalom, gde si pročitao preporuku da treba da "preskoči osnovnu i odmah krene u srednju školu"? Sve što ja vidim je informacija o tome da (i) to postoji. Da, učinilo mi se da me prozivaš.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" nn.nn za poruku: