Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 01. 2006.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

2CO? Pazi, to je uglavnom za clanarinu, ako mislis da radish shopping cart za desetinama i stotinama proizvoda onda je bolje da imas svoj 2CO nalog. Ali ako hoces clanarinu, samo mi kazes koja je cena, ja ti dam link, ti kod sebe napravis formular (ili samo stavis link), kada se procesira order, od mene dobijes HTTP request (POST ili GET, kako hoces) na neki tvoj script... i radis posle sa tim sta hoces...

Kada se nakupi kinte dovoljno za "skidanje" ti dobijes svoje pare, ja ti uzmem 5% i voila. Fair and sqaure

Prednosti: Ne trosis pare za otvaranje 2CO naloga, sve je dz. Ako imas mali broj uplata, pre ces dobiti svoje pare, ne moras da cekas da se nakupi 2CO kvota.

BTW, do kraja meseca kupujem Dual Xeon sa 4 GB RAM, duplo jaci link (duplo brzi sajtovi sa manje hop-ova) bice veselja...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat