Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2008.   #11
chegevara
Vladimir Popović
Na probnom radu
 
Avatar chegevara
 
Datum učlanjenja: 16.09.2006
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 37
Hvala: 10
2 "Hvala" u 2 poruka
chegevara is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za chegevara
Default

Ma probao sam ja i WP-Cache, sve sam mislio da bar malo upristojim sajt. Ali iz nekog čudnog razloga, nisam uspio da ga natjeram da radi na dreamhostu. Na jednom drugom hostu stvar radi sasvim normalno. Mada, promet još uvijek nije takav da bi mu trebao Cache, svejedno sam ga probao.


Ivane, pobao sam http://getbrushes.com/ ako je to to što si pominjao. Ne da je brz, nego leti
Sad ne znam šta je sa mojim sajtovima? Da li je problem do DreamHosta ili ću morati da te zovem da i meni hakuješ WordPress.


Malo sam se zapetljao oko izbora, ali za sada vodi webfaction. Čekam da mi se javi podrška sa hosting/reseller zoom-a, da razjasnimo neke stvari, pa onda "zbooooogom žohari". Izgleda da je situacija toliko loša da šta god da odaberem bolje će da radi od ovog što sada imam.

Hvala još jednom. Javim se ovdje i sa utiscima, šta god da odaberem, sigurno će valjati nekome u budućnosti.



Update:
GetBrushes.com - Free Photoshop Brushes Directory

Sad sam ga vidio u tvom potpisu, defintivino je to, i definitivno leti. Da je moj upola brz kao ovaj, pjevao bih. A kako vidim mjese;na cijena je ista i kod DreamHosta i kod ovih.

Poslednja izmena od chegevara : 12. 11. 2008. u 14:51.
chegevara je offline   Odgovorite uz citat