Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 12. 2007.   #85
Aleksandar Mitić
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 10.02.2007
Poruke: 47
Hvala: 2
10 "Hvala" u 4 poruka
Aleksandar Mitić is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Aleksandar Mitić
Default

Pored manjih gramatičkih grešaka, generalni utisak mi je ok, stim što mi malo bode oči:

(da se ogradim na vreme što se gramatike tiče - i ja često grešim a da ni sam nisam svestan toga, tako da nemoj ovo da shvatiš kao ne znam ni ja šta, eto, primetio sam da ste negde progutali poneko slovo i to je to)

Citat:
Posao u kompaniji

Mi smo mlada kompanija ali u našem timu su iskusni ljudi koji bi kao kolegu na poslu veoma rado prihvatili svakoga ko je spreman i sposoban da brzo i samostalno rešava određene probleme, ali i da isto tako učestvuje u timskom radu, da predlaže svoje ideje i da tuđe pretvara u delo.

Citat:
Osnivači

Nikola Vavić
Goran Jakovljević
Programeri

Dejan Šućur
Milko Đurović
Marketing

Dejan Đurić
Jasna Knežević
Jovana Stanić
Dizajneri

Rudolf Luter
Milena Đurović
Nigde linkova... Gde su te reference? Gde je to iskustvo? Ne kažem ja da vi niste sposobni itd, ali eto, zanima me šta ste to do sada uradili pa sa punim pravom nazivate sebe iskusnim ljudima, a ovo imate na jednoj stranici:

Citat:
rekao je u svom izlaganju sedamnaestogodišnji Nikola Vavić, osnivač i izvršni direktor kompanije.
Evo, ako pogledaš u mom profilu, ja imam 17 godina isto, i osim par manjih html sajtova, skripta, ja nažalost nisam stigao da "nabijem" iskustvo (a i ne znam ni ja koje znanje) tako da sa punim pravom sebe nazivam početnikom a ne iskusnim web master-om (ili bilo koja druga titula) itd... Mada dobro, možda sam ja ipak jedan od onih koji sporo uče...

A i ova fora sa fake curicom vam je totalno bez veze... Sramota...
Aleksandar Mitić je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Aleksandar Mitić za poruku: