Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 05. 2009.   #38
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Ne bih da budem party breaker ili h8er (to sam rekao?? ) ali Eniac je i vise u pravu nego sto i on sam misli )

1. stvar : Odes na Register, nema nigde specijalne kotizacije za blogere. WTF! IT konferencija, a to ste zaboravili. Cak i one poznatije svetske konferencije (a ovo je daleko od toga) ne mogu sebi dozvoliti taj "luksuz". Pa i kada ta "povlastena blogger kotizacija" nije javna, onda bar kontaktirate ljude po blogosferi. Koliko ja znam, toga ovde nije bilo. Osim ako niste cimali pikila-kakila blogere pa nemam feedback. Mala informacija : LeWeb gde je kotizacija 1500€ (800€ u onih prvih 100 prijava), ima 50 blogera sa totalno BESPLATNIM kotizacijama. Svi vec znaju da su SVE kotizacije prodate svake godine

2. stvar : Ko ce vam iz struke dati 200€ ? Pa i 100€ je problematicno. Za networking sto kaze Mileusna, sasvim su OK Open Coffee, Etrgovina ili BizBuzz. IT uticajne ljude iz Srbije morate POZVATI da dodju, a ne da naplacujete.

3. stvar : Poslovni ljudi VOLE da se druze sa Geekovima i IT profesionalcima. Iz tog razloga ih i pozivaju samo kao "maskote" da bi ovim prvim uzeli novac. Opet uzimam poslednji LeWeb kao primer. Loren Feldmanu (jel zna neko kako on zaradjuje novac??) je bio placen put sa hotelom od par dana u Parizu, kao i njegovoj zeni, samo da se mota tamo i izadje i pravi show na sceni. Naravno, on nije bio jedini. A evo ii nasa poslednja ETrgovina, gde je bilo puno dobrih feedbackova od poslovnih ljudi kako je atmosfera opustena, prijateljska, a opet radna. Mislite da ta atmosfera dolazi od ljudi sa sakoima?

Sve u svemu zelim vam puno srece, ali moje misljenje je da je pristup mnogo rigidan i nije dobar
blogowski je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje blogowski za poruku: