Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #16
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Omg, pogresno ste me shvatili ...

Citat:
Ovo je tipični balkanski stereotip. Ja sam više iz fazona da svako ima svoj "thing" u braku/porodici - ne zbog keša, već više zbog mentalnog zdravlja. Mnogo bi mi draže bilo da mi je žena uspešna u nečemu što radi nego da je neka brutalna maca "blejačica" koja kafeniše po ceo dan. Kapiram da kada svako radi to svoje "nešto" da se razvija i osećanje zadovoljstva samim sobom, samostalnosti (u smislu da nisi na ulici bukvalno ako nešto krene po zlu u vezi), itd.
Da, balkanac sam, sta tu ima lose ?
Nisam rekao da cu da joj uskratim mentalne potrebe vec da nece morati da razmilja o novcu ... naprotiv ja sam za to da joj omogucim sve da bi mogla da se bavi onim sto zeli!

Citat:
ja zaista nikad ne bih pristao da budem sa zenom koja bi pristala na takav zivot... u kome ce samo da "uziva" u mrvicama koje ces ti da joj zaradis, pa "poklonis". Prvo to mi nekako ide samo uz glupacicu koja sedi i gleda spanske serije po ceo dan, drugo to da zena treba "samo da uziva" se obicno svede na to da zena treba da rinta po kuci i drnda se sa decom, i da ne sme mnogo da se buni jer nema nikakav posao, pa potpuno zavisi od muza. Ne dopadaju mi se zene koje dobrovoljno pristaju na bilo koju od tih situacija.
Prvo, odakle ti to da ce to biti mrvice ? I tvoja je greska ako nadjes neku glupu ribu koja ce da gleda spanske serije. Takodje, ovo sto sam izjavio prvo ne znaci da ce samo ona da radi po kuci ...
Pogresno si me shvatio ... ja sam za to da budemo jednaki tj da ona ima sva prava kao i ja + da ona ima olaksicu da ne mora da brine o novcu!

Citat:
Ti nemaš razloga da se ikada ženiš. Kod tebe to dođe čist trošak.
Pa vidis, imao sam dovoljno prilika da gledam kako se raspadaju porodice, prijateljstva i ljubavi zbog novca ... tako da nisam od onih kojima je "trosak" mnogo bitna stvar, prvo zdravlje pa ljubav ... a tek onda novac.


Da sumiram, imam devojku vec 2ipo godine, koju volim i trudim se da joj olaksam zivot sto vise mogu. I ona takodje ima velike ambicije u zivotu, kao i ja, i veoma je uspesna za svoje godine.
Znam da je mnogo tesko u danasnje vreme zaraditi novac, ali ako ste pravi lik, uvek cete imati prijatelje koji su tu da vam pomognu, i uvek cete ulagati u sebe sto ce vam se uvek na kraju isplatiti.

... kao sto rece ivanhoe: 100 ljudi, 100 cudi ...

Poslednja izmena od Ivan : 23. 10. 2006. u 09:42.
Ivan je offline   Odgovorite uz citat