Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2009.   #93
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ok, evo da napišem sada i javno ono što sam drugima rekao privatno: ja nisam za ovo na ovaj način i greška je od samog starta, totalno sam protiv i ovog foruma i ovih diskusija naročito na ovaj način. U PM ne postoji demokratija i dok god se "dogovaramo" šta i kako - nikada se ništa neće uraditi.

Dakle, da bi mogli slobodno da pišete šta hoćete ne samo da se neću javljati u ovim delovima foruma nego ću totalno da se povučem iz ovog projekta na ovaj način jer po mom mišljenju ovo vodi u još jednu veliku priču sa nikakvim rezultatima gde će na kraju, ako se i realizuje nešto, neko da "pokupi kajmak" i montizuje na ovaj ili onaj način.

To nije ona ideja koju sam ja imao i ne nalazim se u tome, pa ću ja odraditi onako kako sam zamislio, na kraju što više takvih stvari - to bolje, zar ne?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat