Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 06. 2006.   #158
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata
Citat:
Originalno napisao oliver
Prije pocetka utakmice opsta euforija: "Srbija, Srbija!"... nakon prvog gola: tajac. Na 2:0 psovke. Nakon treceg su svi poceli da navijaju za Argentinu i poslije svakog sledeceg je bilo skandiranje "ocemo jos, ocemo jos!"
Iskreno, takvima i ne sleduje bolja reprezentacija.
Slazem se. Negde na nekom navijackom forumu sam pre par meseci procitao izjavu nekog engleza (zaludjenog navijaca), koji je na pitanje koju utakmicu najvise pamti, sa odusevljenjem rekao "onu kada smo gubili 6:0, fudbaleri kao ovce, a ceo stadion peva himnu kluba". E, to su gospodo moja navijaci.

No, u svemu tome ima i jedno ali. A to je da ova "druzina pere kvrzice" takvu podrsku jednostavno nije zasluzila. Ja se bre vise trudim na basketu koji igram sa drugarima tu i tamo, nego sto oni ulazu truda na utakmici svetskog prvenstva. Argument da nemaju za koga da igraju (himna, nepostojeca drzava i sl), jednostavno ne stoji. Ako im pobeda sama po sebi nije dovoljan sportski motiv, onda stvarno ne znam zasto se bave sportom.

Inace, zaista se pitam koji idiJoti vode taj FSS (ili kako se vec zove), posto su nasi igraci imali 300% bolju kondiciju tokom sezone (kada jelte igraju u svojim klubovima) nego sto imaju sada. Imali smo samo 1 (jednu) prijateljsku utakmicu, dok su neke repke imale tri! Prijateljske utakmice su posebna prica, nasi ih gotovo i ne igraju, a ono malo sto igraju po pravilu gube, zbog cega smo jako lose plasirani na rang listi FIFA, pa umesto da igramo protiv Japana, Ekvadora i sl. "velesila", mi igramo protiv Holandije i Argentine.

P.S. Mislio sam da posle sinocnjeg basketa ne moze biti gore, ali zajebao sam se

P.P.S. Jedan od komentara sa b92.net
Citat:
Divac sinoć na derbiju:
najveća bruka naše košarke,prekid utakmice.
Divac danas u Nemačkoj:
bruka fudbalera,katasrofalna utakmica.
Vlade, gde planiras da ides sutra ?
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 16. 06. 2006. u 21:42.
dinke je offline   Odgovorite uz citat