Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #55
Dragana Vukajlovic
poseban član
Certified
 
Avatar Dragana Vukajlovic
 
Datum učlanjenja: 04.10.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 73
Hvala: 23
8 "Hvala" u 7 poruka
Dragana Vukajlovic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragana Vukajlovic
Default

Moj komentar sa Eniacovog bloga:
"Ja sam još juče na svom FB statusu izrazila svoje "blago" nezadovoljstvo glasanjem. Zezala sam se da bojkotujem članove žirija, ali se sad ne zezam kad kažem da nisam oduševljena uopšte celom manifestacijom.
Pa čak ni organizacija samog događaja nije mnogo vredna pomena... da li je iko jasno čuo voditelje? Da li je iko jasno čuo nominovane sajtove po kategorijama? Da li je iko uspeo da vidi sve dobitnike na onoj nazovi bini?
Ako se uspešna organizacija gleda po tome što je bilo dosta konobara sa pićem, onda je sve uspelo.

A da sam očekivala nagradu, jesam.. i da, sujeta mi je pogođena kad vidim ko je dobio nagrade. Ma daaaaj!

Dve-tri nagrade su realno dobre.... ostalo je smešno, da ne kažem tužno. I još jednom da ponovim, da, sujeta mi je jako povređena. "

I da, poznate ličnosti koje su dodeljivale nagrade neću ni da komentarišem. I dalje mi nije jasno zašto im ne objasne kako se čitaju nazivi sajtova, ako ti poznati već nisu na webu očigledno. Pre dve godine je bila ona smehotresna glumica koja je proglasila blog "destinacija sa nekim g ispred", a ove godine je neka (više ne znam ni ko je jer je očigledno "jako" poznata) pročitala "limun-do". Bah...
__________________
draganavukajlovic.com, Tracara.com
Dragana Vukajlovic je offline   Odgovorite uz citat