Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2009.   #72
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja mislim da je blogowski za sve kriv i predlažem da za kaznu registruje jedan .rs za primer ostalima.

Ja ne znam Miloje, zašto se ti stalno "braniš" i imaš potrebu da objašnjavaš ko su ti potencijalni kupci, da li si radio ovu kampanju - shvatili smo da nisi. Niko tebe ne napada, samo komentarišemo kampanju i ono što ti misliš o njoj, kao što ti komentarišeš ono što drugi misle, nema nikakvih napada i odbrana.

Sve što ja hoću da kažem, a vidim da gospoda pominju kako su imala još radikalnija rešenja pa su izabrali "najmanje radikalno" (OMFG, pa ako ne zadovoljava ni jedno rešenje - menjaš agenciju, je l' tako Miloje? ), da kampanja mora da pređe bar najniži prag dobrog ukusa i primerenog obraćanja ciljnoj grupi. Pa nije ovo kampanja za pivo, pa da pičiš u udarnim terminima "zezamo krizu" kampanju. Pivu to priliči, i oni su mogli da idu na "redovan sex" i to bi bilo i simpatično, ali nacionalnoj agenciji to ne priliči.

Kažu dalje gospoda kako smo daleko iza Mađarske, Hrvatske i Slovenije po srazmeri broja domena u odnosu na populaciju? Pa ko je za to kriv? Mi što registrujemo .rs domene iako su svi parametri "protiv" i nazivaju nas "ludo hrabrim" kada pokušamo da napravimo nešto na .rs domenu? Ili je kriv onaj ko je definisao politiku registracije domena, odredio cene i uradio tako malo do sada, da se sada hvata za "sex" slamčicu? Jer ova kampanja to i jeste: očajnički pokušaji bezidejnog tima.

Citat:
8. Trend registracije .rs domena je takav da bi sledećih par godina ostali na začelju Evropskih registara i bilo je potrebno uraditi i reviziju cena i marketing kampanju. Prodaja .co.rs i ostalih jeftinijih .rs domena jasno nam govori da problem nije u ceni, nego u shvatanju registranata šta je .rs, čemu služe Internet prezentacije itd...
Ma nije moguće? Znači bezobrazni i glupi registratni ne shvataju šta znači internet prezentacija i čemu služi pa su odlučili da im objasne da je to za redovan sex? I ne postoji ničija druga krivica nego ovih bezobraznih što vise po facebooku (pri tom ne razumeju ni čemu služi web sajt), ne znaju šta je .rs, i ne žele da registruju jedan mali .rs po jako pristupačnoj ceni?

I tako je mrmot zavio čokoladu...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat