Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 08. 2010.   #154
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Vidi, ja tebi ne želim isto da odgovorim, žao mi je što si se u mojoj rečenici našao uvređen, iskreno nisam tako mislio.

Inače moj hobi je istorija, posebno srednjovekovna Evropa, naročito Balkan, kao i I i II svetski rat. Mogu sa velikom sigurnošću da kažem da sam bar malo više pročitao o tome, pa samim tim mogu i da kažem da ipak malo više poznajem tu materiju.

Što se tiče japanskih žena i dece, nisam mislio da su isključivo žene i deca, veliki broj mušakaraca je bio ili zarobljen ili na frontu, da je došlo do invazije uglavnom bi se kod kuće borilo to malo muškaraca što je ostalo i skoro sve žene i deca, oformljene su borbene jedinice i aktivno je vršena obuka. Da bi ti bilo malo jasnije o čemu se tačno radi, sigurno ti je poznatiji Hitlerjugend - oni su u stvari držali odbranu Nemačke u zadnim mesecima rata i ginuli su kao blesavi. Čak su postojale i SS Hitlerjugend Panzer divizije, ukratko dečije tenkovske divizije. Ništa drugačije se nije spremalo ni u Japanu.

Ne želim da te diskvalifikujem na bilo koji način, ali ako si ti od svega toga što sam napisao zapamtio samo to - onda džabe i pričamo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat