Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2009.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mene prozivaš?

Pa ako ćemo iskreno - nemam. To je ista situacija kao kada recimo imaš mentalno poremećenog čoveka - on je u ludari i ništa mu nije važno, donose mu klopu, piće, ima "drugare", ptičice cvrkuću.... njemu je najlepše na svetu. Za bolje ne zna.

Moja "loodara" je knjigovođa, pošto jednostavno ne umem da se snađem sa svim tim propisima, a iskreno ne pada mi na pamet da čekam satima u redovima, plaćam knjigovođu da radi SVE umesto mene. To me košta puno para, ali zato mi "ptičice cvrkuću", a kao i svako drugo zadovoljstvo - spreman sam da platim koliko košta.

Iskreno, probao sam u početku da se bavim birokratijom, ali sam jednostavno odustao. Kada sam pročitao onaj post na tvom forumu - naježio sam se, setio sam se i zašto sam odustao. Kada bi se sredila situacija, sigurno bih neku "sitnicu" odradio sam, ali kako sada stoje stvari, ili ću da plaćam knjigovođu za svaku glupost, ili ću stvarno da završim sa "drugarima" i paziće na mene čike u belom.

Ili ću da završim iza rešetaka i paziće na mene čike u plavom. 40 godina.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat