Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 04. 2006.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pitanje je interesatno, ali treba imati u vidu da nije isto imati 25 godina u Srbiji i recimo u SAD. Gledam na Discovery Channel emisiju Europe's Richest People i prica ide o vlasniku easy imperije ciji je otac brodovlasnik.

Kako je on poceo? Pa jednog dana ja odlucio da pokaze kako je "mnogo dobar" i onda mu je sa 25 godina "tata pomogao" tako sto mu je pozajmio 29 miliona eura i onda je on pokrenuo sopstvenu kompaniju.

Sa 29 miliona evra pozajmljenih od tate, bez kamate, moras da budes totalni moron pa da ne uspes da napravis business, a on se kurchi tamo po televizijama kako je mnogo dobar businessman.

Ja ne da nisam imao ni 29 eur (da ne pricao o milionima) od mog tate, nego sam sa 21 morao da rintam da vratim prvo dug koji je moj "dragi tata" ostavio i koji je u to vreme bio oko 6000 DEM (pazite pricamo o godinama 1991 - 1995, doba hiperinflacije). Tako da, jos jednom ponavljam, najveci uspeh sa 25 godina mi je (pored toga sto NISAM dobio od tate 29 milona evra na pozajmicu) to sto sam preziveo a da NISAM prodavao benzin po ulicama u flasama niti sam prekrsio jedan jedini zakon.

I onda se pojavi tata posle skoro deset godina da glumimo "otaci i sin". More marš bre u.... (odmah se iznerviram čim se setim tako da je bolje da prekinem)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: