Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #12
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

tokugawa,

Uz svo duzno postovanje, niti poznajem tebe niti sam IKADA radio sa tvojom firmom ili se pretplatio na bilo koji od vasih servisa.

Shodno tome, da li mogu ovako javno da dobijem odgovor kako je moj email bez mog odobrenja zavrsio na vasoj listi?

Drugo pitanje, da li mozes opet ovako javno da mi objasnis kako da se odjavim sa neke newsletter liste ako se na tu istu listu NIKADA nisam prijavio?

Istom ovom logikom sutradan, s'obzirom da imate moju e-mail adresu, mozete reci da ste radili samnom, iako je to notorna neistina, i pozvati se na mene ili bilo koga drugog kao referencu.

Ukoliko ne dobijem odgovore na gore postavljena pitanja, ocekujte me vec u ponedeljak u prostorijama vase firme sa mojim advokatom da utvrdimo da li postoji potpisan ugovor izmedju vase i moje firme. Ukoliko ne uspete da dokazete da sam ja vas klijent, sto naravno nisam niti sam ikada bio, onda cu insistirati na tome do kraja da vidimo odakle ste dobili moju email adresu.

Ukoliko utvrdimo da tu postoje indicije neovlascenog prisvajanja bez ikakve saglasnosti na licu mesta ce biti podneta tuzba protiv vase firme kako bi ustanovili sve adekvatne cinjenice i videti kako ste vi odnosno vasa firma dosli do moje email adrese.

Takodje, kako bi sprecili buduce ovakve pokusaje, vasi natprovajderi su kontaktirati i kako sam dobio povratni info od njih vec duze vremena prikupljaju relevantne cinjenice i da ce adekvatno reagovati kada budu bili sigurni da su prikupili dovoljno dokaza koje ne mozete oboriti.
__________________


Poslednja izmena od jasmanac : 26. 03. 2009. u 19:16.
jasmanac je offline   Odgovorite uz citat