Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2006.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

i nema ogranicenu sirinu texta, a time krshi jedno od osnovnih pravila dobrog dizajniranja texta, da treba da bude izmedju 7 i 12 reci po liniji da bi citanje bilo prijatno... tako da meni taj lik malo skace sam sebi u usta, nisam bas neki obozavatelj...samo jos jedan "konsultant" koji je uspeo da uzme ogromne pare koristeci "modne trendove" u tehnologiji i prodajuci maglu (a cudo jedno koliko takvih likova ima u opticaju i kako svi uspevaju da zaradjuju odlicno govoreci ljudima ocigledne stvari...ali to je vec za neku drugu temu...)

A sto se linkova tice, mislim da nije toliko bitno da je bas plava, koliko da je upadljiva i da se koristi samo za linkove i nista drugo...moze i samo boldovan text, ali onda nista drugo ne sme da bude boldovano... mada mislim da je ipak underline najbolja stvar, tu nema greske, cim je nesto podvuceno na to se klikce...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 18. 02. 2006. u 17:50.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat