Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 02. 2007.   #29
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Aleksandar Marković
Peco kad se bira najbolji sportista, MTV spot ili npr. film godine tj deli se oskar vazilo je pravilo da nominaciju za oskara dobija bilo koji film prikazan u poslednjih 12 meseci, to znaci da se dati film mogao pojaviti u bioskopima i mesec dana pre glasanja i 11,12 meseci ranije - sve jedno je - samo je vazno da se pojavio u okviru tih 12 meseci

Tako da i ja nemam nista protiv ako se neki websajt pojavio pre 45 dana ili manje, jer se ovde ne bira sajt koji se pojavio u januaru ili februaru prosle godine, vec u CELOJ protekloj godini ... pa makar to bilo i 30 dana pre roka
Hm, pa da li sajtovi mogu da se porede sa sportistima.
Mislim da je prirodnije poredjenje sa djakom u skoli, koga razred nije video preko cele godine, dosao 3 nedelje pred kraj godine, i dobio sve petice kod uciteljice.

A trebas imati na umu i da su neki drugi sajtovi, koji su verovatno vise zasluzili da se nadju u Top 50 [jer postoje recimo 4 godine i imaju 30k poseta dnevno] morali da ispadnu sa te liste da bi sajt koji postoji 45 dana usao u nju

Pravedno? [nemam na umu uopste moj sajt, on i nema toliku posecenost, vec ciljam na jedan drugi sajt].

I da objasnim na sta sam mislio kada kazem da je 45 dana malo za nagradu.
Pogledaj recimo ovaj sajt.
Redovno azuriran, odrzavan. Sajt postoji 2-3 meseca [recimo].
Zamisli da je 8. januara taj sajt dobio nagradu.

Sada zapazi datum keshiranja - 30. januar. Zadnja vest je 8. januar.
Jednostavno su prestali da ga azuriraju tog dana
Sada pogledaj trenutno stanje sajta - http://www.pazova.info/ :
Citat:
This site is temporarily unavailable.
Please notify the System Administrator
Shvatas poentu.
Sajt je delovao obecavajuce, dnevno azuriran.
I onda odjednom autor digo ruke od njega.

Sta bi bilo da je usao u top listu, koja ce vaziti cele ove godine?

Dakle, ono sto sam u prosloj poruci rekao - ugled se valjda stice vremenom, godinama... a ne za 45 dana.
Ko garantuje da ce sajt postojati vec februara... ako je tako skoro kreiran... a pokazao sam primer.

P.S. Dragane i Aleksandre, zaista nista licno, ovo samo govorim o PC Pressu, vas sam uvek cenio i cenicu vas.
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa
Peca je offline   Odgovorite uz citat