Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 08. 2011.   #1
Ivalex
profesionalac
Qualified
 
Avatar Ivalex
 
Datum učlanjenja: 01.11.2008
Lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 124
Hvala: 47
9 "Hvala" u 7 poruka
Ivalex is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivalex
Default Potreban Koder-Programer, Dev tim ili Freelancer

Zdravo dobri ljudi
Ja sam Ivan iz web design studia http://evenmoredetails.com/

Trazim nekoga (bas tebe), ko bi mogao da mi zavrasava kodiranje HTML/CSS/jQuery, i prebacivanje toga na WordPress ili neki manji custom CMS. (u zavisnosti od projekta)
Ako si dobar/dobri samo u jednom delu recimo HTML/CSS/JS -> Wordpress, naglasi tako u mailu.

HTML/CSS/jQuery mora da bude Pixel Perfect, jer Details studio prodaje takav dizajn.

Taj neko mora da bude ili dev studio - tim ljudi koji radi na svoji (mojim) projektima, ili freelancer koji to radi full time. Mora/ju da budu odgovorni i da imaju barem 3 godine iskustva u ovom poslu, sa dovoljno projekta iza sebe. Lokacija nije bitna, bilo bi dobro da je BG zato sto smo mi odavde.

Naglasavam da mi ne treba neko ko ima full-time posao, a freelancuje sa strane.
Part-tajmeri su ok varijanta, ali prednost ce imati ovi gore navedeni.

Moji projekti su meni i mojim klijentima prioritet, isto ocekujem i od onoga ko zavrsava ovaj deo posla za nas. Projekti su velicini od malih do manjih-srednjih web sajtova, za koje u principu iskusnom Devu ne bi trebalo vise od nedelju dana full-time da zavrsi sve.

Mejl poslati na ivan.aleksic (ET) evenmoredetails (DOT) com
naslov neka bude DevProTalk-{vase ime}
A u njima.
U kratko o sebi i svojim-vasim skilovima-uslugama, ako imate neki online resume ili websajt bilo bi odlicno, par online radova gde mogu da se uverim da imate ogovarjuce znanje i iskustva u ovome. (nagalasiti sta ste vi radili na projektu).

Pozdrav
Ivan
Ivalex je offline   Odgovorite uz citat