Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 03. 2010.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Pedja Pogledajte poruku
Ja baš ne mogu da razumem kako to da ti se toliko promenio stav. Pre nekog vremena si bio vrlo oštar antispamer a sad im maltene povlađuješ. Ranije je na DevProTalk bilo vrlo jako antispamersko raspoloženje, šta se to sa vama dešava?
Nisam uopšte promenio stav, niti im povlađujem, samo kažem da mi ne odgovara tvoj metod borbe. Ti si otišao u ekstrem pa samo vidiš krajnjosti, ili si sa nama ili si protiv nas

Razmisli šta će da pomisli neko ko ne zna puno o SPAM-u pa pročita to što si napisao. Delovaćeš mu kao MD (matori drkadžija, © Dinke ) zar ne? Bolje je da ti svoju energiju, koja je nesumnjivo velika bez obzira čime je motivisana, usmeriš ka edukaciji ne samo "običnih ljudi" nego i ovih koji bi da se oglašavaju ali ne znaju za bilo šta bolje od SPAM-a jer nema ko da im objasni.

Iskreno, upadaš u klopku, kao u ovom slučaju, gde ti je čovek odgovorio na takav način da je on neupućenima ispao "dobar neki čikica" a ti MD, ne verujem da si tako planirao.

Na kraju, možda bi i mi mogli da napravimo neki lokalni whitelist servis, to na prvi pogled ne zvuči kao totalno glupa ideja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat