Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2006.   #20
caboom
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 10.02.2006
Poruke: 181
Hvala: 2
20 "Hvala" u 11 poruka
caboom is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Drago mi je sto vidim vrlo zanimljive odgovore i savete, zaista. Mislim da je ovo topic kada se prakticno sa svima slazem . Ali zato je ovo i izazov a ja volim izazove . Ovo je jedan od onih prakticnih nacina da se brendira Srbija i u drugim sferama a ne samo u "imamo super klopu i strava ribe" domenu .
da, ali za tako nesto trebaju i lokalni kvaliteti koji su, po mom skromnom misljenju, tek u fazi nastajanja. budimo realni, jos smo veoma sitni i samo napuhavanje nas nece uciniti vecim vec grotesknim - zato mislim da treba da rastemo u koracima sa mnogo mukotrpnog rada.

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Ovo ce pre svega biti regionalna konferencija sa nekoliko zvucnijih imena koji bi trebalo da doprinesu da dodju i oni koji nisu iz regije.
to bi bilo sjajno, svaki vid aktivacije je pozitivan korak unapred, ali bi bilo jos daleko bolje da ostavimo trajan utisak na predavace posto, realno gledano, oni ce doci, ispricati duhovito sve ono sto je vec moguce procitati u njihovim esejima/blogovima i vratiti se nazad. mislim da bi bilo dobro da se vrate sa nekim trajnim utiskom koji, za promenu, nije vezan za losu infrastrukturu i lokalni kissing-up.
caboom je offline   Odgovorite uz citat