Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 12. 2005.   #8
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

A šta će to Google da uradi, što već nema?

Mnogo se priča, Google će ovo, Google će ono. Ne znam za vas - ali lično Google i dalje koristim kao pretraživač i ponekad za mail. Da će oni možda da povećaju svoj profit na osnovu reklama i slično, jasno, ali.. šta mi imamo sa tim i šta konkretno osim toga će da urade, a da nije neka daaaaaleka budućnost, a samim tim i puko nagađanje.

Mislim da su ove godine imali toliko provala da je to već smešno:

1. Sun + Google pakt = rezultirao u tome da se sa Javom dobije i Google Toolbar. Fenomenalna i zapanjujuća stvar, zar ne? Sad kad skidate Javu, eto vam i Google Toolbar, baš vam je nedostajao, zar ne? Velika stvar.
2. Google će da ponudi OpenOffice. Au, do sad niste znali gde da skinete isti zar ne? Odnosno, ponudiće OpenOffice on-line. Kad to? I gde može da se proba? I šta će mi toliko Open Office on-line, ako već imam jedan na svom kompjuteru?
3. GoogleOS
4. Google browser

Sve u svemu.. ???

Mislim da su postali gori od Majkrosofta i Longhorn kampanje poslednjih godina. Ako ništa MS je bar dao betu, a i skoro svaki mesec redovno daju novi build istog. Doduše, trebalo im je 5 godina.. i na vr' glave su se popeli valjda svakom živom, isto kao i Google u poslednje vreme.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 22. 12. 2005. u 07:15.
degojs je offline   Odgovorite uz citat