Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2009.   #43
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao xippi Pogledajte poruku
trenutni pokusaj lecenja side je kao pokusaj da se omanjom nuklearkom ubije bubasvaba
Interesantno da sam ja na slican nacin opisao hemioterapiju koju je moja Jovana primala, kao pokusaj da unistite bandu gangstera skrivenu negde u New Yorku tako sto nasumicno bacate mini atomske bombe po njemu.

Citat:
Originalno napisao ppavlovic
Naši stari (babe,dede) nisu vakcinisane ni od čega pa eto ljudi doživeše 80-90 godina ne videvši doktora.
Dozivese oni jer je bilo 10+ dece u svakoj porodici, a samo mali broj bi doziveo punoletstvo a kamoli tako duboku starost. Raspitaj se malo kod istih

Vakcinacija je korisna za coveka, nuspojave koja ona donosi ne razlikuju se mnogo od nuspojava bilo kog drugog leka koji uzimate. Koliko puta ste samo uzeli lek protiv glavobolje, fervex i sl. bez da ste procitali njegova nezeljena dejstva? Mozda da jeste mozda ga nikada ne bi ni uzeli.

Da skratim pricu, moderna medicina kao uopsteno i sve blagodeti modernog zivota su dobri za coveka ali losi za covecanstvo. Zbog toga imamo uspavan imunisistem koji ce kroz generacije unistiti ljudsku vrstu osim ako se neko u jednom trenutku ne suoci sa ovim problemom.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat