Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 06. 2010.   #199
gaganed
web dizajner u najavi
Certified
 
Avatar gaganed
 
Datum učlanjenja: 07.05.2009
Lokacija: Smederevo
Poruke: 88
Hvala: 53
5 "Hvala" u 5 poruka
gaganed is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao stojan.dim Pogledajte poruku
Odredili ko...? Ovo su sve izrazi moje lične odbojnosti prema onima koji prljave poslove zavijaju u bele rukavice.

"Nemojte da ga ne radi baš na vama kako treba." je čisto retorički rečeno.

Imam osećaj da petparački ciganluk sajtovi a i druge kreature raznih sistema plaćaju drugima da ih reklamiraju i brane, ili ovi to rade za džabe. U Srbiji izgleda "to je nelegalno" zvuči kao reklama. Ne znam što se onda ljudi bune kada ih banke itd. potkradaju. Šta se onda bune kada ih kasirke potkradaju?
Ne vidim da je problem kada neko hoće sam u prljave rabote, njegova stvar, ali uvlačiti one koji ne znaju je mnogo veća prljavština. A još to nazivati naprednim. U svetu bilo koji sajt možeš da prijaviš ako primetiš nešto, inače bi cvetao kriminal samo tako. Gde ćeš kod nas da prijaviš, kod nas očigledno ih ljudi još i brane.
Ajde malo prostora za normalu inače odosmo na suprotnu stranu od Evrope, da ne kažem gde tačno.
Da citiram Bluesman-a - Mister

Ponasas se kao da si u paranoji. Imas iste simptome u ponasanju kao dramski lik Dusana Kovacevica "Ilija Cvorovic" otuda i moje sala na taj racun. Upao si u zavere svetskih razmera i sada to delis sa nama.
Ako imas pokrice za to sto pricas obrati se gospodi iz odeljenja za visokotehnoloski kriminal koji jedva cekaju da im nekoga das "na ruke", a ne nama da prosipas price o marsovcima, vladama i pranju novca preko sajtova za licitaciju. Da napomenem da nemam nista sa tim sajtvima pa ni sa ovim koji je naslovu teme, tako da mozes da me izbrises iz kategorije onih koji su na njihovom platnom spisku od kako ti kazes "opranog novca".

Ovo je moja poslednja pruka uvezi tvojih paranoja pa moderatori ako hoce mogu i da je obrisu.
__________________
ScalaTeam.com
gaganed je offline