Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 10. 2009.   #70
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@stecko: Ja nisam rekao da mi se to najvise svidelo, nego da je to pozitivna stvar kao odnos prema onima koji izdvoje vreme i dodju da predaju.

Nisam komentarisao predavanja jer su ona manje vise svuda ista po zanimljivosti. Znaci generalno, predavanja nisu bila ni ekstra ali ni bezveze, cast izuzecima. Mnogo vise je zanimljivo ono sto sledi u diskusiji posle predavanja, zato sam uostalom ja i bio medju onima koji su postavili najvise pitanja predavacima kako bi se dato predavanje upotpunilo o necemu o cemu eventualno nije bilo dovoljno reci. Pre svega zbog publike.

Sto se tice "faca srpskog Interneta" nije postojao nijedan skup do sada gde su se "sve face srpskog Interneta" okupile, ma ko to bio, ali i na ovoj konferenciji je bilo dovoljno relevatnih ljudi koji su se svojim dosadasnjim radom dokazali.

Jako je relativan pojam "face srpskog Interneta".

Btw. Ja do sada nisam isao na konferencije zbog samih predavanja. Na predavanjima sam bio pre svega jer postujem date predavace i tema me dovoljno zanima a ne zato sto ocekujem nesto super da cujem. Super predavanja "svetskih faca" gledam negde drugde, vrlo cesto preko Net-a i tamo se moze nauciti neke stvari ali cesto ne nove stvari iz same oblasti o kojima se predaje vec o necem drugom. Cak i kada sam bio na nekim vrhunskim ino skupovima nisam cuo nista spektakularno jer se obicno pazi sta se prezentuje, to znaju svi koji su isli na takve konferencije. Workshopovi su nesto drugo. Preko Youtube-a i sajtova konferencije se cesto mogu naci mnogo bolje stvari.

Konkretno, ja na konferencije idem zbog pozitivne atmosfere i kada je postojala pozitivna atmosfera ja kazem da mi se svidela konferencija.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 31. 10. 2009. u 17:50.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat