Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 01. 2011.   #34
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 27.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Ili probati neki novi pristup.

Dok se nije pojavio Google svi su pravili portale sa "milijun" kojekakvih gluposti kao sto je Yahoo.

Zasto ne probati? U najgorem slucaju moze da ne uspe.

Off Topic:
Osim ako ga budes pravio na cirilici kad ce da budesamo odvratan.
Хвала свима на одговорима. Кад будем радио сигурно ћу да направим на ћирилици пошто ми је циљно подручје Србија мада би било лепо направити такву конфигурацију да могу да се мењају језици (односно писма). Шта више државне институције инсистирају на прављењу интерфејса на ћирилици. Конкретно тренутно радим информациони систем за један факултет (ту сам само девелопер базе) и кад сам прикупљао корисничке захтеве тражили су да интерфејс буде искључиво на ћирилици.
Што се тиче засићености и циљној групи о чему се полемисало то није проблем. Не очекујем ја неку светску мега популарност. Ако урадим овај пројекат и кренем да га продајем за око 1 000 евра (а испод тога не иде) онда би за мој укус било сасвим довољно да продам око 5 лиценци. Уосталом ја сам скоро дипломирао и још сам у тој фази учења тако да ми добит није на првом месту. Јесте битно да не радим за џабе али тренутно ми новац није од примарне важности.
Поздрав.
biske je offline   Odgovorite uz citat