Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #79
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
^ Jep, najveća zamerka je što je prvog dana WiFi bio neupotrebljiv. Za nas koji imamo biznise, minimum je da bar s vremena na vreme bacimo oko na to šta se dešava i rešimo "goruća pitanja."
Ovo sam propustio da komentarišem, pa čisto da ne ostanem dužan jer mi bode oči Zar "vi koji imate biznise" morate da zavisite od nekog WiFi u nekoj Niškoj Banji (bez uvrede za Nišku Banju)? Zar "vi koji imate biznise" ne možete da se "isprsite" pa da se kačite preko nekog mobilnog telefona ili nešto, pa bar da bacite oko s vremena na vreme, naročito ako ima gorućih pitanja?

Nejasno mi je zašto kukati na wifi, na svim većim konferencijama je wifi gotovo neupotrebljiv, ko god je išao na FOWA može to da potvrdi, a tamo ima daleko više onih "koji imaju biznise", pa se niko ne oslanja na besplatan wifi. Na FOWA su se na WiFi jedino žalili geekovi koji nisu mogli da napišu na tweetetu "evo ja u londonu", ili "kafa je preskupa"... ili neke druge "vrlo važne" informacije, oni koji imaju biznise su našli način da provere da li ima gorućih pitanja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje bluesman za poruku: