Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 04. 2010.   #5
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao surferxyz Pogledajte poruku
Interesantno, optužuješ tonija za uzurpaciju, zato što je pobrisao linkove na tvoju stranicu
LOL
Ne zbog brisanja mog linka !!! Ili nisi razumeo ili namerno nisi razumeo. Lepo sam gore napisao da se ja ne ljutim da on obrise moje linkove vec se ljutim sto vraca u prethodno stanje. Prethodno stanje je to da ima beskorisnih linkova i link koji vodi ka stranici koja nema veze sa HTML tutorijalom vec je neki sajt koji se bavi izradjivanjem sajtova za novac.

Znaci da je on obrisao moj link zajedno sa tim komercijalnim linkom i linkovima koji ne rade ne bi se ljutio ali ovako on je uzurpator jer favorizuje komercijalni link koji nema sustinski veze sa temom a moj brise iako moja stranica se konkretno bavi HTML edukacijom.

Nadam se da si sad shvatio i da ces u buduce pisati konstruktivnije,

Elem pa i da obrise moj link na kraju krajeva ljutio bih se jer je on obican jos uvek clan bez ikakvih adminskih ovlascenja. Ako misli da nisam upravu sa mojim ispravkama zasto ne obavestii nekog nadleznog? Nego nece jer zna da tu pravi neke mutne radnje sa linkovima i ne zeli da ga provale glavni.
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat