Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 05. 2006.   #27
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@Pedja: Šta je problematično u takvom ponašanju - to je tako "ljudski". I ti se družiš sa nekim dok ti odgovara, kada ti ne odgovara više - aj' ćao

Neko mi skoro reče kako je to bezobrazno jer smo mi godinama davali neke doprinose, sećam se i onog zemljotresa kada su svi davali deo plate za postradale u Crnoj Gori, pa sećam se i zemljotresa u Skoplju, kada se to isto dešavalo... pa šta? I to je ljudski, pomoći drugome ako želiš i možeš. Šta sada treba da urade oni indonežani kada im je ceo svet pomagao oko cunamija?

Opet, sličnom analogijom, ne možeš Nemce doveka da kriviš zbog Hitlera, niti Srbe zbog "onog", niti engleze zbog kolonijalizma... to je sve deo istorije, ako te je neko muzao - nije ti on kriv nego ti sam.

To je sve bilo pa prošlo, gleda se u budućnost, a za našu budućnost, crnogorci su odradili veliki posao pošto smo mi (ponovo) ispali neodlučni, glupi, naivni... Ja crnogorce danas volim više nego ikada. Hvala Milo Možda i odlučim da odem u Crnu Goru na letovanje? (ipak ne, mislim da sam se dovoljno zahvalio, letovanje u Crnoj Gori bi bilo previše, ne treba preterivati
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline