Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 08. 2013.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

vbulletin jeste komercijalan, ali to smo kupili odavno - licenca je istekla, ja nemam volje i živaca da se mlatim sa njima jer im je srbija na nekoj black list, pa sam i ovo kupio preko nekog ortaka iz kanade ... što reče Kristijan "da te bog sačuva"

Ako neko od vas ima volje da napravi neki plugin - ja ću ga rado okačiti pa da probamo

BTW, downtime je bio zbog toga što je crklo napajanje na serveru i server je bio down. Problem je što su mi najavili neke radove na mreži i koincidencija je bila da se ovo baš desilo u isto vreme kada je to bilo najavljeno tako da juče nisam reagovao - računam sve kao "oni nešto rade" ali već posle nekoliko sati je postalo sumnjivo pa sam ih zato cimao da srede.

Uskoro ću da kupim novi server, ovaj da zabatalim i da prebacim sve na neki i7 sa 32GB ram, pa ćemo verovatno svi imati benefits
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: