Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #126
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

@Varagic

Drago mi je da ste popricali o buducem razvoju segmenta online aukcija, verovatno je bila zezce naucna diskusija kada se niste dotakli teme i da svima ovde konacno objasnite za sta je tih 500K. Da se ne vredjamo, ovde su uglavnom ljudi sa izrazitim IT iskustvom i obrazovanjem, i zato je krajnje i jedino odgovorno da se jasno kaze da li je u pitanju prodaja ili investicija. Jer to jedno sa drugim nema veze. Ne poznajem kolege iz Limunda, kao i svima, ne zelim im nista lose, i zato im od srca predlazem da objasne situaciju, ako su ugovorom u mogucnosti. U suprotnom, bolje da batalimo diskusiju, samo ce neko da se naljuti.

@Anicic

Ne bi me cudilo da niko od clanova DPT, osim brace Nikolic, mozda ni oni , nije imao transakciju na ovom servisu.

A sto se tice potencijala segmenta online aukcija u nasoj zemlji, ako neko hoce da radimo analizu, pod hitno neke brojke. Moja brojka za danas je da u ovom trenutku mozete da predate paket za ekspres dostavu u samo 65 naselja u Srbiji. I onda cemo da pusalno pricamo i najavljujemo kako, eto, za sve ove godine ne bi nista od B2B i B2C, ali ce zato C2C da procveta.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 06. 12. 2009. u 21:53.
oksite je offline