Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 01. 2010.   #85
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

Meni samo jedna stvar kod nas nije jasna. Čim se pojavi neka nova inovacija na internetu, odmah se organizuje okrugli sto da se vidi Bože moj kako će to mup da kontroliše, šta će da rade poreznici, carinici i slični, te da li imaju opremu i slično? Onda je zaključak da treba 10 papira, jer je to po zakonu bivše SFRJ tako i slično. U tome prednjače profesori ETF-a u Beogradu, kroz razne fiktivne organizacije, gde ih uglavnom plaća Vlada Srbije.

Ako ne mogu da kohtrolišu, ko ih hebe.

Ja mislim da je sad jedini problem kako organizovati PayPal kancelariju u Beogradu, pa onda uvesti nekakve ovlašćene registre za PayPal (kao i RNIDS ovlastiće sami sebe).

Činjenica je da se mi nikada nećemo osloboditi naše gluposti birokratije. Džaba i digitalni potpis i sve, ako nemaš zeleni pečat, koji ti overi radnica na nekoj šalterčini, i koji je projektovan na 1,20 m visine, tako da morate da se sagnete i poklonite birokrati.

Ja lično da sam funkcioner EU bih sve učinio da mi nikada ne dobijemo kandidaturu.Kakvi crni standardi? Pa mi ćemo sve prihvatiti na papiru, a u praksi će ostati na komunističkom nivou iz 1970.

Pre neki dan sam u Valjevu uplatio na moj račun u Intezi 200e. Po dolasku u Beograd isti dan posle tri sata, kaže mi drugar da mu treba hitno 100 e. Šta ću odem u Banku i kažu mi, neko vam uplatio u Valjevu i vi ste prekršili zakon o deviznom poslovanju SCG. Pitam ga šta je SCG? on blene.Dam mu potvrdu da sam ja uplatio novac, on blene.Nevoljno mi daje novac bez izvinjenja.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat