Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #50
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Ja cu kao i obicno biti antiprotivan

Prvo, drago mi je da se otvaraju novi servisi.

Sto se tice Tehnopolisa, nisam znao da ne placaju autore. To mi se ne dopada. Drugo, vec sam rekao sta mislim o politici moderisanja komentara na B92 (nista dobro).

Nisam uopste siguran koliko takav servis u sklopu B92 moze biti zanimljiv na duze staze ljudima sa DTP (napominjem "na duze staze"). Ciljna grupa sajta B92 trazi manje strucne tekstove, i takvih treba da bude. Ja ne vjerujem da cu ga redovno posjecivati (komentarisati tekstove sigurno necu), iz istog razloga iz koga ne idem na CNN da citam tehnoloske tekstove.

Meni se licno ne dopada niti uredjivacka politika niti mnogo toga na B92 (u svim medijima, TV je negdje na dvocifrenom kanalu da sto rjedje naletim na njega), niti mogu smatrati ozbiljnim sajtom nekoga ko dozvoljava da mu se na sajtu uopste (a kamoli tek na naslovnoj strani) pojavljuju tekstovi nekoga ko sebe vabi imenom Queeria.

Sajt B92 smatram jedim od najmanje demokraticnih sajtova (sta god to meni u mojoj glavi znacilo) i primjer kako se uredjivackom politikom sajta i reakcija korisnika pokusava formirati javno mnenje.

Dejane, ovo nije nista licno, cak nije upuceno tebi, veoma postujem ono sto ti licno radis.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat