Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 06. 2009.   #160
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

@bluesman
Možda je problem u tome što ne primećuješ da se stvari suštinski menjaju na bolje tokom proteklih nekoliko godina. Pre kao građanin nisi mogao da imaš domen, sada možeš. Pre si kao firma mogao da imaš samo jedan domen, sada možeš koliko hoćeš. Pre je registracija trajala 30 dana, sada traje 5 minuta. Pre si domen mogao da registruješ na jednom mestu, sada to možeš da uradiš na 40. Pre RNIDS nije imao ni Web sajt, ni adresu, ni broj telefona, sada ima sve to. Pre se UO bavio day-to-day poslovima, sada se time bave zaposleni. Pre nije postojala niti teorijska šansa da bilo šta što se kaže na forumima bude realizovano u dogledno vreme, sada postoji.

I ja bih realno voleo da se sve stavke koje se nalaze na mojoj task listi magično materijalizuju sutra, ali to prosto nije realno moguće RNIDS se svaki dan menja na bolje, a brže će ići ako više ljudi bude pevalo istu pesmu. To je zaista sve što hoću da kažem.

A moram da ti priznam, možda po prvi put u istoriji mojih učešća na forumima, da zaista počinju da mi smetaju diskvalifikacije po "političkoj liniji". Da sam hteo da postanem neki bahati guzonja ili da se obogatim preko noći, svakako ne bih radio sve što sam radio tokom proteklih X godina. Postoje mnogo jednostavniji, brži i efikasniji načini za ostvarenje Srpskog Sna(TM) :-) od debatovanja po forumima na uvek aktuelnu temu "kako iz nesrećne prošlosti u srećniju budućnost", od čega svakako ne može da se izkešira palata i jahta ;-)

Pozdrav,
Sloba

Poslednja izmena od smarkovic : 08. 06. 2009. u 17:32.
smarkovic je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje smarkovic za poruku: