Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #17
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
^Meni je Safari vs. FF ... manje vise svejedno. Safari mi deluje da se brze otvara, ali sa druge strane nema ekstenzije koje koristim na ff-u tako da eto ... FF prosto mora biti izbor.
Safari se brze otvara, kao i IE na Windows-u Ja sam koristio Safari kao primarni browser na Mac OS X jer se FF2 mnooogo usporavao, a da svakih pola sata-sat gasim/palim browser... mani me Medjutim, poceo je i Safari da mi se blentavi kad ima malo vise tabova (5+) s kojima aktivno radim; svakih par klikova pocne da mi se vrti onaj monstruozni tockic u duginim bojama i onda cekam po 3-4-5 sekundi da "proguli". Srecom, FF3 je "mama", sad sam opet "kod kuce" sa svim ekstenzijama.

Mozda je ovo sa Safarijem izolovan slucaj, ali stvarno je postalo neizdrzivo, sporije sam surfao cekajuci ga da dodje sebi nego da sam bio sa dial-up konekcijom.

P.S. Ne vidjeh da li je neko predlozio FTP klijent. Ako nije - probaj Transmit, ima "sve zivo".
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat