Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 06. 2011.   #20
squirll
Wait, What?
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2010
Poruke: 148
Hvala: 8
188 "Hvala" u 14 poruka
squirll is on a distinguished roadsquirll is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku
Сад имам своју канцеларију а и радим у чисто софтверској фирми где су мање више сви "намћори" и гледају своја посла, па је ситуација другачија.
Eh da je meni tako neko okruzenje

I kancelarija i "kucna kancelarija" imaju svoje dobre i lose strane, ja licno nisam nikad radio u kancelariji vec samo freelance, i naravno bude tu problema oko ukucana tipa "e izvini a da stavim dve kasike secera ili tri", "jao sta sam sad videla na tv-u, neki majmuncic mali skida sam banane sa drveta" i sl stvari...malo je problem (pogotovo meni) kad mi neko prekine koncentraciju, tako da sam svoje poslove prebacio na 22H + sati kada svi ukucani legnu, uvece mi treba npr 2-4H za posao dok mi tokom dana treba duplo vise. Ono sto me nervira je sto ne menjam okolinu, uvek si na istom mestu pa zna biti malo monotono + kad si okruzen drugim ljudima onda sam sebe vise teras da radis dok ovako si malo opusteniji...
U svakom slucaju probao bi i da radim u kancelariji, da okusim malo i taj nacin zivota

E da i u mom slucaju, problem kod freelancinga....nemas radno vreme...0-24H si "Dezuran" i kad god nekom zatrebas cima te...dok bi u firmi bilo malo drugacije
__________________
Svakog dana uvlacim linije pa misle da se drogiram.

Poslednja izmena od squirll : 24. 06. 2011. u 20:52.
squirll je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" squirll za poruku: