Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 07. 2013.   #11
mslavko
profesionalac
Professional
 
Avatar mslavko
 
Datum učlanjenja: 25.10.2012
Poruke: 278
Hvala: 16
32 "Hvala" u 9 poruka
mslavko is on a distinguished road
Default

To je greska sa html-om jer ovi divovi nisu dobro rendovani zbog nedostatka css koda, mada je moguce da postoji neka greska, s tim da ovaj kod otklanja tu gresku i kod mene funcionise onako kako bi trebalo.

Sad sledi malo tezi rad i ne znam da li bi browser mogao da izdrzi racunanje koje sledi a to je:

Kada se jedan elemenat povuce znaci drag, onda sve ovaj niz menja a kada se menja niz u istom trenutku mora da se izvrsava i funkcija koja ce izracunavati kilometrazu izmedu lokaciaj s obzirom da svaki ovaj elemenat sadzr attr. lat i lng, pa samim tim menjajem mesta u nizovima zahteva novo izracunavanje izmedju svakog elementa pojedinacno


Hoce li preopteretiti browser sa npr, 10 elementata i svakim pomeranjem diva menja se medjusobni odnos u nizu i zahteva novo racunanje


Nego @Branko imas li ideju s obzirom da ne znam koliki broj redova, nizova postoji zato sto se to menja kako da na kraju sve ove nizove sastavim u jedan veliki niz elemenata s obzirom da su sada divovi u nizovima poredjani onako kako valja.

Sada bi to trebalo da izgleda ovako nekako:

bigArray = row[0].concat(row[1]).concat(row[2])... concat(row[n]) gde je N broj nizova tj. broj redova.
mslavko je offline   Odgovorite uz citat