Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #56
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

@dkurel

Citat:
Lupetas kao maksim po diviziji. Ako je to sve tako divno i idilicno kako ti tvrdis - ja zaista ne vidim zasto ti je lokacija EU i zasto tvrdis u nekim drugim temama i postovima kako se za bilo sta u Srbiji ne vredi ni boriti nego treba bezati napolje.
To sto pricas najvise govori o tebi...nemam nameru da odgovaram na izlive gluposti...


@LiquidBrain

Navikao sam na te prozivke, ali dobro. Ti sam dopustas da okolina utice na tebe. Jos samo fali da me neko nazove izdajnikom i super...

@cvele

Rekoh ti, to sto ti mislis da je ova odluka RRA losa samo govori o tome koliko ljudi u Srbiji zaista zele promene. Ljude je nemoguce promeniti tj. napraviti nove ali zakone i pravila jeste a ako nastavimo da se pravimo pametni i sve i malo dobro odmah proglasavamo za lose zbog prostosti samo ce zadrzati Srbiju u istoj...

I da sumiramo, tj. da kazem ono sto je moj zakljucak.

Ovo je cisto pravilnik koji TEHNICKI omogucava rad nadleznih organa i kao takav je vrlo pohvalan i inovativan na podruciju Srbije gde jos mali milion stvari stoji neregulisan. Kada sam se ukljucio u temu mislio sam da komentarisemo zakone i odluke a ne ljude koji treba da iste sprovode... Ali kao i u vecini rasprava u Srbiji sve za zavrsava guslanjem o proslosti i zlokovcima, podelama na izdajnike i patriote i slicno...
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat