Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #58
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Sve to stoji ali vecina ovde diskutuje pod pretpostavkom da ce se zakon krsiti. To je apsurdno i jako me rastuzuje da vidim da ljudi razmisljaju u tom pravcu...
zivimo u zemlji gde se prisluskuju cak i razgovori izmedju advokata i njihovih klijenata (vidi ovde)

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Nista onda, zivi u proslosti...sta da ti kazem. Tuzno je cuti da neko tako razmislja. jbg..
od ove proslost-buducnost floskule dobijam ospice (iako nije bilo namenjeno meni). ne bih da pominjem druge fizioloske reakcije

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Ali kao i u vecini rasprava u Srbiji sve za zavrsava guslanjem o proslosti i zlokovcima, podelama na izdajnike i patriote i slicno...
iskreno vise mi smeta guslanje eu/usa o svetloj buducnosti, dok ljudi trunu po gvantanamu bez podizanja optuznice. kakvo je sadasnje stanje, kroz neko vreme ce biti dovoljno samo upreti prstom i eto teroriste, islamskog fundamentaliste, srbina odgovornog za genocid... sta god da ti padne na pamet. za sad koliko - toliko postoji neki pravni postupak, al s' obzirom na pravac u kom je krenulo ne mislim da je buducnost tako sjajna. pitanje je dana kada ce sve to da se okrene protiv obicnih gradjana
xippi je offline   Odgovorite uz citat