Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 09. 2007.   #11
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Zak, zar ne bi bilo knstruktivnije da, kada vec ucestvujes u diskusiji, kazes i nesto konkretno.

Sto se klinkova tice, ne vidim razliku bez obzira da li se radi o poddomenu ili poddirektorijumu. Gde god da se nalazi, strana ce imati isti broj linkova sa strane.

Jedina razlika koju ocekujem to je u medjusobnom odnosu tog dela sajta sa ostalim delovima istog sajta. Meni se ne svidja ideja da sajt moze da izgubi na SEO ako se nalazi na poddomenu umesto u poddirektorijumu. Ima dosta razloga zasto bi neko, cak i deo istog sajta, odvojio na poddirektorijum. Recimo zato sto zelid apodeli sadrzaj po jezicima, ili zato sto je deo sajta zahtevan za resursima pa se postavlja na odvojen hosting, a po meni najvazniji je organizacioni: mnogo je lepse organizovati sadrzaj po poddomenima nego po poddirektorijumima.

No, svejedno, ja sam ovu temu pokrenuo zato sto sam premestio Vokabualrovo forum sa poddomena na poddirektorijum, tako da moze da se u praksi isprati kako ce se to odraziti na SEO, ko ima odgovarajuce alate i moze to lako da isprati.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat