Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2010.   #17
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Što se tiče potpisa, i tu imam polisu da ne dozvoljavam neukusne, prevelike i šarene potpise. Nemam ništa protiv toga da se neko reklamira u potpisu, ali imam protiv da stavlja velike fontove, bolduje i boji u crveno 5 redova teksta. Nekoliko potpisa sam obrisao a par sam modifikovao, čak sam napravio i opciju da novi članovi ne mogu da stavljaju veliki potpis.
+1

cak mi je i normalno da u potpisu stoji link ka onome cime se bavis kao reklama/referenca/whatever, a sa druge strane bih banovao svakog ko ostavi referral link

sto se entersrb tice, mislim da stvari radite zaista pogresno i mislim da je problem u ciljnoj grupi koju od pocetka ne mozete da nadjete

Citat:
Originalno napisao kai Pogledajte poruku
Planiramo da na lokaciji EnterSerbia.com postavimo mnogo lepih i zanimljivih prica o Srbiji ciji bi autori bili prvenstveno stranci koji su krace ili duze ovde boravili ili jos uvek borave ovde, imaju lepo misljenje o nasoj zemlji i rado bi ga podelili s drugima.
na ovaj nacin vi se obracate srbima od kojih trazite da se ukljuce u projekat, tako sto ce da iscimaju nekog stranca i obaveste ga da entersrb postoji....i sta taj stranac dobije kad ode tamo? mislim da bi od ovoga bilo gotivnije jedino da je sajt na cirilici

za pocetak napravite sajt koji je na ENGLESKOM i koji se obraca STRANCIMA koji imaju pozitivno iskustvo kod nas i koji bi hteli da se globalna slika o nama promeni (cak je ovo oko globalne slike nesto sto ne treba gurati u prvi plan, to je posledica cinjenice da je srbija jako interesantna zemlja). ovako kako ste krenuli na putu ste da napravite jos jedan turisticki vodic o cevapima, splavovima i bajkovitim predelima. mislim da bi kao koncept bilo zanimljivo napraviti servis koji je mashup google mapsa gde bi korisnici mogli da zabodu zastavicu gde su bili i da ostave kratak komentar na nesto lepo sto im se tu dogodilo. mislim da je poziv za dostavu clanaka jako glup

takodje, imam principijelan problem sa sloganom sirite dalje
xippi je offline   Odgovorite uz citat