Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2010.   #116
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
@oksite: ja ne razumem tvoju potrebu da pricu mutis sa primerima iz EU prakse. U ova dva slucaja ljudima ce se suditi po vazecem srpskom zakonu, a ne po zakonima POJEDINIH clanica EU. Tako da je za ovu pricu potpuno bespredmetno raspravljati o hipotetickim "drugi to rade drugacije" slucajevima, tim pre sto niko od nas ovde (ukljucujuci pretpostavljam i tebe) ne poznaje dovoljno zakonodavstvo i pravnu praksu svih clanica EU, pa se onda cupaju neki pasusi iz zakona nekih zemalja i time se nesto dokazuje, a u sustini mlatimo praznu slamu. Isto tako mozemo da raspravljamo o kocki na Papua Novoj Gvineji, od iste je vaznosti za konkretnu temu.
Herr Goranu sam se zahvalio, to sad polako postaje tradicija, kad god krene da daje zavrsne reci, objasnjenja i etikete, bilo kom clanu foruma, ja mu se zahvaljujem za post

Sto se tice mojih komentara o EU praksi, tu se verovatno nismo razumeli. Komentari su samo vezani za Srbistan komentatore, kao, najgori smo, nema slobode, nema trzisne ekonomije, nema pravde, a moj cilj je bio da pokazem da mozda i veci monopol i jos vise regulisana je online gambling industrija u EU. To, naravno, nema veze sa samim slucajevima, osim ako tuzilastvo nije postupalo po zahtevu iz inostranstva, bas kao za pirateriju, pedofiliju, medjunarodno pranje para i sl.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat