Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2007.   #18
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

opusteno znaci na osnovu submita pratim i kategorisem greske, ako je npr: bas sve od provera ok, pavim zapis tipa 0 ili 'sve je ok' sa svim mogicim parametrima (ip, trenutno vreme, dolazeci url itd..). ako je npr: sve lepo popunjeno a samo captcha 'ne pase' dobijam error 'captcha greska'.. tu je i tip 'greska' kao i 'napad'.. ovo zadnje ume da prevari samo kada korisnik uradi refresh posto je uradio submit.. ali lako to utvrdim preko dolazeceg url-a (sem ako ga bas neko nije sad falsirao)..

inace malo sam sredio sigurnosan kod, sada je nesto tipa [sha1($flash_back.$cist_kod.$flash_back);].. radi po'so

ajd malo sredim baze pa cu da vratim backeye

---
edit:
---

nego da dodam, bilo je i likova (u bukvalnom kontekstu) koji se prijave, znaci ime, prezime real email i ne ostave bas ama nikakav komentar niti nista sto bi moglo koristiti.. cak izaberu opciju da ne zele da se prijave na mailing listu.. hm, pa sto su se onda uopste i prijavljivali da mi je samo znati

nego imam mali problem, mail koji salje server nakon uspesne prijave karakterise se kao spam u gmail-u tj. nepozeljna posta.. mislim da je nesto do samog headera poruke ["\"Overheat-Tuning\" <admin@overheat-tuning.com>"] pa ako moze neki mali savet bilo bi lepo

Poslednja izmena od flash_back : 01. 02. 2007. u 23:01.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat