Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2007.   #71
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

A sta je Bog? Ko je Bog? Zar nije Isus sin Božiji? Pa i tu se ne slažete, jedni kažu da je on Bog, drugi da je njegov sin a treći da je Mesija.

Mr. Steel, sada već počinjem ozbiljno da sumnjam u svoju inteligenciju, kada me ti već 10 postova ne razumeš. Nije kriv Bog nego Crkva, ljudi - pročitaj molim te šta sam napisao pa ispravi svoj post. Da li bih ja bio normalan da krivim nekoga ko ne postoji?

kai, objasni mi šta je po tebi vera? Vera je "vera u Boga" i ništa drugo? Ja verujem u druge stvari, ti veruješ u svoje stvari, nije crkva uzela valjda monopol i na verovanje?

A što se tiče "lika koji sedi na oblaku i vedri i oblači", pa nisam ja to izmislio - crkva ga predstavlja tako vekovima. Freske su prepune lepih čikica koji "sede na oblacima", zar ne? Ili opet mašim poentu? A koja je poenta?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline