Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #17
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Pedja, da ne idemo u offtopic, koji je tvoj argument "za tabele" ? Mozemo da pokrenemo i novu temu ako hoces "tabele vs css, za i protiv". Bas me interesuju tvoji razlozi.
Nisam ni rekao da ja zagovaram tabele, vec sam rekao da s obzirom da CSS ionako ne moze da ispostuje principe koji su glavna argumentacija da se ne koriste tabele, onda ne vidim zasto bi se neko cimao i oko toga da li da koristi tabele ili ne, kad mu dodje na isto.

Ako je nesto lakse i brze zavrsiti tabelom, onda ne vidim problem da se to tako i uradi, posto to nije nista "strasnije" nego trpati div-ove koji su inace nepotrebni, samo da bi se postigao odredjeni izgled dokumenta, naoricto ako uz takav div idu i razni IE hakovi, Mozilla hakovi, MAC hakovi, Opera hakovi i sve sto je sasvim redovna pojava u web kodiranju danas.


Citat:
Originalno napisao nixa
ja imam argumente, ali ne gubim vreme objasnjavajuci ljudima no-brainer
Mozes li ovo da prevedes na srpski posto mi nije jasno sta si mislio ovako nakaradno sklopljenom recenicom?
Pedja je offline   Odgovorite uz citat