Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 12. 2010.   #24
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@ivan: To sve vazi kad su im serveri ovde, ali onda imas problem sa losom infrastrukturom u Srbiji. Vecina nasih hosting kompanija, osim onih najvecih, ipak renta te iste servere od theplanet, rackspace i ostalih. To obesmisljava taj lokalni support jer ti onda vristis nekom ovde, a onda on ide pa posalje ticket nekom tamo, ne moze skoro nista da ti zavrsi direktno. Samo imas dodatnog middlemena koji usporava komunikaciju...

Takodje tu je i nas mentalitet, sa kojim ja imam problem, ako nadjes ozbiljan hosting napolju uvek mozes da ih pozoves i oni ti zavrse sta treba kad su rekli . Kod nas je (bar po mom iskustvu) sve moze, dogovoricemo se, nema problema, i onda nista ne urade, moras 10 puta da zoves da ih podsecas... nisu svi takvi, znam i za par dobrih timova ovde (isto imaju servere napolju), ali to je pre izuzetak nego pravilo...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat