Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2007.   #42
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Ilija, kao sto znas, ja sam vec probao nov u verziju i zadovoljan sam
Nego, cisto da se pridruzim prethodnicima u ocjeni da mi se cini da si se vjerovatno presao sa odlukom da ne ponudis nista besplatno. Kad vec odrzavas 2 verzije, zasto ne i trecu koja ce biti besplatna, pa makar i jako siromasna, ali funkcionalna. Zadovoljio bi veci broj ljudi koji se sada bune i imao izvandredno marketinsko sredstvo u rukama. I imao bi ljude koji bi radili i objavljivali svoje dodatke aC-u sto je takodje izvanredno, pa makar to bila i osnovna verzija.

Ne znam kakvo je ranije stanje bilo sa prilozima samom kodu od strane drugih developera dok je kod bio otvoren, ako ih jeste bilo u vecoj mjeri i naletis na hard core developere moze se desiti ono sto se Mambu desilo prije par godina. Sto bi bila prava steta za aC i tebe samog.

A ako se u nedoumici, jednostavno se upitaj da li bi aC danas bio toliko popularan da si prije godinu i po dana izasao sa danasnjim aC 1.0 i danasnjim cijenama. Mozda se varam, ali mislim da ne bi ni blizu.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat