Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2009.   #145
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pošto vodim da mi je izjava pogrešno interpretirana, samo par objašnjenja: kada kažem "žustra vožnja" ne mislim na jurnjavu gradskim ulicama 120kmh, pričam o pravoj gradskoj vožnju - da ti ne treba 30 sekundi da kreneš iz prve na semaforu, da ne vučeš celu kolonu za sobom jer "juriš" 30kmh, da ne budeš neodlučan, i što je možda i najvažnije: da poznaješ saobraćajna pravila.

Da ideš prvi kada imaš prednost a ne da glumiš "mr. nice guy", da propustiš kada drugi ima prednost... takva neodlučnost stvara zabune i dolazi do velikih problema. Ti misliš "on će jer ima prednost", on misli "neka ide onaj prvo", ti vidiš da on čeka tebe, on vidi da čekaš njega i krenete onda istovremeno. Ovde kod mene na raskrsnici non stop sudari najviše zbog takvih stvari - i što je vrlo interesanto, niko ne vozi brzo. Zbog toga ja i tvrdim da u gradu najčešći uzrok sudara nije brzina već je negde na 3-4 mestu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat