Tema: Autopijac
Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 07. 2006.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ma kada razmislim, dobro je nama sa vama, mnogo bolje nego nekim drugim nacijama. Evo gledam onomad fudbal, i iako sam sve suprotno od rasiste, čak imam nekoliko jako dobrih prijatelja koji su druge boje kože, nekako ne mogu da shvatim kako se oseća prosečan francuz (što kaže nixa: "treća generacija") dok gleda svoju reprezentaciju.

Ok, oni su svi državljani francuske, i verujem da svi vole Francusku, ali 10 od 11 igrača na terenu su imigranti, pri čemu je većina totalno druge boje kože. Napominjem da ovo nema veze sa rasizmom i da mi je isto tako čudno kao kada bih gledao reprezentaciju Gane u kojoj igra 10 belaca. Iskreno, ne znam kako bih se osećao, znam sigurno da ne bih imao problem da zaigra par brazilaca za srbiju, ali da je u ekipi samo jedan belac - jedino što sam siguran je da bih uvek imao dobar izgovor kada prsnemo 6:0 od neke argentine

Bolje i da slučam "pijac" i "bicikla" nego "idem kod kljuza" (ako se neko joše seća onog lika)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat