Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2008.   #6
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Dakle, ovaj moj post inspirisan je danasnjim odbijanjem Banke Intesa da mi izda kreditnu karticu bez ikakvog uverljivog obrazlozenja. Radi se o banci gde imam devizni racun od 2001 godine, sa deviznim racunom na koji je svake godine do prosle pristizalo par (desetina) hiljada eura, a od prosle isto to samo na racun agencije. Njihovo obrazlozenje bilo je u stilu, ne znamo zasto ste obdijeni, to su ovi iz Bgd-a, ali eto vi ste pausalac itd. ))
Za koju karticu si aplicirao? Visa Business? Ja imam Business Electron ali nju valjda nije problem dobiti, mada kad sam nju uzimao službenica se trudila da mi već tad preporuči i Visa Business. Bila bi fora da sam aplicirao na njenu preporuku pa me onda odbiju.

Koliko si čekao nakon zahteva? Ja planiram ovih dana da apliciram za istu, treba mi nešto da plaćam servere u USA...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat