Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2011.   #24
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
Neznam valjda sam ja mator za ovo moderno njesra ali meni je Win95 uniformni stil across applications bio zakon. Pa se ti dokazuj u aplikaciji a ne svako pravi svoj dizajn ne znaš više gde da klikneš. I sad više nije zezanje ozbiljno mi upropaštavaju upotrebljivost aplikacija sa ovakvim providnim i ostalim glupiranjem.
Off Topic: Ne znam da li ste primetili kako se trendovi menjaju, čas je sve uniformno čas je sve različito. Prvo smo imali DOS i svaka aplikacija je bila priča za sebe. Onda je došao Windows i doneo uniformnost aplikacija. Potom su svi želeli da iskoče iz šablona sa svojim custom interfejsima a došle su i web aplikacije i sajtovi gde je svako mogao da se izrazi onako kako želi. Potom dođe Facebook i njegove aplikacije i fan strane i opet se sve unificira u jedan interfejs.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat